
Реле тиску, KP7ABS
060-501366
null: 8 - 32, Регулювання праворуч [бар]Pe: 8 - 32, Диференціалліва сторона [бар]: 4, Перепад права сторона [бар]: 4, Функція контакту: 2 SPST(NC), Функція скидання, ліворуч: Вручну макс., Функція скидання, праворуч: Вручну макс.
060-501366
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Реле тиску KP 7 ABS |
| MWP ліворуч [бар] Pe | 35.0 бар |
| MWP ліворуч [фунт/дюйм² надл.] Pe | 510 фунт-сила на дюйм² |
| MWP праворуч [бар] Pe | 35.0 бар |
| MWP праворуч [фунт/дюйм² надл.] Pe | 510.0 фунт-сила на дюйм² |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Вказівки щодо використання | Not applicable for liquid line |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,5–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,7–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,75–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Група рідини | 1 |
| Диференціалліва сторона [бар] | 4.00 бар |
| Диференціалліва сторона [фунт/дюйм²] | 58.0 фунт на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 149 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -13 °F |
| Дозволи | CCCCECMIMDNVEACLLC CDC EURO-TYSKLVDPEDRINARMRSRoHS, Китайc UL us UL873, CS C22.2 |
| Електричне підключення | Гумовий кабельний ввід |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВShort circuit prot, fuse: 16A |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R113R1234yfR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454CR455AR507AR513AR515BR717 |
| Категорія | IV |
| Кількість на формат упаковки | 24 шт. |
| Клас захисту Nema (~) | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP30 |
| Класифікація UL | Yes |
| Макс тиск випроб.ліворуч[бар] | 35 бар |
| Макс тиск випроб.праворуч[бар] | 35 бар |
| Місце для батарейок | Ні |
| Навк. Темп. Примітка | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Назва виробу в досьє SCIP | KP Pressure Switch |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва дозвільного файлу UL | E31024 |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | ec459161-9478-495c-870e-4ae0f13b89b4 |
| Номінал контакту | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Опис продукту | Здвоєне реле тиску |
| Перепад права сторона [бар] | 4.0 бар |
| Перепад права сторона [фунт/дюйм²] | 58.0 фунт на дюйм² |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | Врізне кільце, труба 6мм |
| Регулювання ліворуч [бар]Pe [Макс.] | 32.00 бар |
| Регулювання ліворуч [бар]Pe [Мін.] | 8.00 бар |
| Регулювання ліворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Макс.] | 464.00 фунт-сила на дюйм² |
| Регулювання ліворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Мін.] | 116.00 фунт-сила на дюйм² |
| Регулювання праворуч [бар]Pe [Макс.] | 32.0 бар |
| Регулювання праворуч [бар]Pe [Мін.] | 8.0 бар |
| Регулювання праворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Макс.] | 464.0 фунт-сила на дюйм² |
| Регулювання праворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Мін.] | 116.0 фунт-сила на дюйм² |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Розмір електричного підключення | 6–14мм |
| Розмір підключення тиску | 12 x 1.5 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт підключення тиску | ISO 8434-1 |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип підключення тиску | M |
| Тип продукту | KP7ABS |
| Тиск розриву [бар] | 140.0 бар |
| Тиск Штекер/Штекер | Зовнішн. |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | 2 SPST(NC) |
| Функція скидання, ліворуч | Вручну макс. |
| Функція скидання, праворуч | Вручну макс. |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513AR515B |
| Холодоагенти | R113R1233zd(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515BR717 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.552 Кілограм |
| Bага нетто | 0.493 Кілограм |
| Об'єм | 0.861 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428011013 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |