
Реле тиску, KP15
060-129966
null: -0.2 - 7.5, Регулювання праворуч [бар]Pe: 8 - 32, Диференціалліва сторона [бар]: 0.7 - 4, Перепад права сторона [бар]: 4, Функція контакту: SPDT+SPST(NO), Функція скидання, ліворуч: Автоматичн.
060-129966
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Реле тиску KP 15 |
| MWP ліворуч [бар] Pe | 17.0 бар |
| MWP ліворуч [фунт/дюйм² надл.] Pe | 245 фунт-сила на дюйм² |
| MWP праворуч [бар] Pe | 35.0 бар |
| MWP праворуч [фунт/дюйм² надл.] Pe | 510.0 фунт-сила на дюйм² |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Вказівки щодо використання | Not applicable for liquid line |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,5–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,7–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,75–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Диференціалліва сторона [бар] [Макс.] | 4.00 бар |
| Диференціалліва сторона [бар] [Мін.] | 0.70 бар |
| Диференціалліва сторона [фунт/дюйм²] [Макс.] | 58.0 фунт на дюйм² |
| Диференціалліва сторона [фунт/дюйм²] [Мін.] | 10.0 фунт на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 149 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Дозволи | BVCCCCECMIMDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDRINARMRSRoHS, Китайc UL us UL873, CS C22.2 |
| Електричне підключення | Гумовий кабельний ввід |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВShort circuit prot, fuse: 16A |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R113R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Кількість на формат упаковки | 32 шт. |
| Клас захисту Nema (~) | 2 |
| Клас захисту корпусу IP | IP44 |
| Класифікація UL | Yes |
| Макс тиск випроб.ліворуч[бар] | 20 бар |
| Макс тиск випроб.праворуч[бар] | 35 бар |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Навк. Темп. Примітка | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Назва виробу в досьє SCIP | KP KPI |
| Назва дозвільного файлу UL | E31024 |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | 1b8fc5ed-65e2-48fc-8738-8cce613a9786 |
| Номінал контакту | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 VКлема D: 50ВА, 400В |
| Опис продукту | Здвоєне реле тиску |
| Перепад права сторона [бар] | 4.0 бар |
| Перепад права сторона [фунт/дюйм²] | 58.0 фунт на дюйм² |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Регулювання ліворуч [бар]Pe [Макс.] | 7.50 бар |
| Регулювання ліворуч [бар]Pe [Мін.] | -0.20 бар |
| Регулювання ліворуч діапазон Pe | 6 inHg - 108 psig |
| Регулювання праворуч [бар]Pe [Макс.] | 32.0 бар |
| Регулювання праворуч [бар]Pe [Мін.] | 8.0 бар |
| Регулювання праворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Макс.] | 464.0 фунт-сила на дюйм² |
| Регулювання праворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Мін.] | 116.0 фунт-сила на дюйм² |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Розмір електричного підключення | 6–14мм |
| Розмір підключення тиску | 1/4 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт підключення тиску | EN 1254-1 |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип підключення тиску | Пайка, ODF |
| Тип продукту | KP15 |
| Тиск Штекер/Штекер | ВНУТРІШН. |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPDT+SPST(NO) |
| Функція скидання, ліворуч | Автоматичн. |
| Функція скидання, праворуч | Автоматичн. |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513AR515B |
| Холодоагенти | R113R1233zd(E)R1234yfR1234yzR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR454CR455AR507AR513AR515B |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.548 Кілограм |
| Bага нетто | 0.475 Кілограм |
| Об'єм | 1.281 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428012133 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |