
Sterownik zespołu, AK-PC 651
080G0312
Funkcja: 1 sprężarka i 1 skraplacz, Wejścia cyfrowe (DI) [szt.]: 18, Napięcie zasilania [V] AC: 110 - 230, Typ transmisji: MODBUS, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 8
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Rekomendowany zamiennik: 080G0336
080G0312
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.003 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.003 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| Cechy produktu | BrzęczykBezpieczeństwo sprężarkiBezpieczeństwo temperatury gazu wylotowegoBezpieczeństwo wentylatoraZmienne ciśnienie skraplaczaFunkcja odzysku ciepłaBezpieczeństwo wysokiego ciśnieniaWbudowany wyświetlacz LCDOgraniczenie obciążeniaBezpieczeństwo niskiego ciśnieniaOptymalizacja nocnaOptymalizacja P0Zegar czasu rzeczywistegoBezpieczna temperatura zasysanych par |
| Certyfikaty, aprobaty | CECMIMEACGOST R |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Division | 25 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja | 1 sprężarka i 1 skraplacz |
| Grupa produktów | Sterowanie sprężarką/skraplaczem |
| Ilość baterii | 1 |
| Informacje dodatkowe | Przekaźniki 5,6 typu półprzewodnikowego |
| Język produktu | chorwackiczeskiduńskiholenderskiAngielskifrancuskiniemieckiwęgierskiwłoskipolskiportugalskiRumuniarosyjskiserbskihiszpańskiturecki |
| Maks. liczba sprężarek | 10 szt. |
| Material Description | DEL AK-PC 651, Control 230V LCD 2SSR |
| Miejsce stosowania | Regulacja wydajności |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 230 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 110 V |
| Nazwa produktu | Sterownik zespołu |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 8 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Pobór mocy [W] | 12.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Brak |
| Sterowanie wydajnością wentylatora | Krok/prędkość |
| Tryb regulacji wentylatora | PI |
| Tryb sterowania wydajnością | PI |
| Tryb wydajności sprężarki | Krok/prędkość/PWM |
| Typ produktu | AK-PC 651 |
| Typ regulacji skraplacza | Ciśnienie/temperatura |
| Typ transmisji | MODBUS |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 10 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 18 szt. |
| Wejście sterowania wydajnością | Ciśnienie/temperatura |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 15 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 4 szt. |
| Wyposażenie | Zawiera przyłącza |
| Wyświetlacz - opcjonalny | Z przodu Opcja: MMIGRS2 |
| Wyświetlacz zprzodu | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.199 Kilogram |
| Masa netto | 1.046 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 4.991 Liter |
| EAN/UPC | 5702428882705 |