
PFM 1000, 20 bar
003Z8261
PFM 1000, 20 bar, Standartní měřící přístroj pro chlazení, topení a systémy TUV.
003Z8261
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Alkaline Battries |
| Label product | Yes |
| Material Description | PFM 1000 measuring device PN 20 |
| Popis | PFM 1000, 20 bar, Standartní měřící přístroj pro chlazení, topení a systémy TUV. |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 90 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -5 °C |
| SCIP dossier no. | fe0418e0-6052-492f-a342-5c5f25df19d5 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | 003Z8261 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Tlak [bar] | 20.00 bar |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Typ výrobku | PFM 1000 |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 2.582 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 2.5 Kilogram |
| Objem | 11.52 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428581165 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |