
LENO MSV-BD PURE, DN 25, Vnitřní závit
003Z9993
Typ výrobku: LENO MSV-BD PURE, DN 25, Vnitřní závit, Manuální vyvážení
003Z9993
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ano |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 9.50 m³/h |
| Lead content | less than 0,1% |
| Material Description | MSV-BD PURE DN25 G1" |
| Materiál těla ventilu | Ecobrass |
| Měřicí koncovky | S měřicími koncovkami |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Popis | MSV-BD PURE DN25 G1" |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
| Rozsah diferenčního tlaku [bar] [max.] | 2.50 bar |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 20 |
| Typ průtoku | N/A |
| Typ výrobku | LENO MSV-BD PURE |
| Typy připojení | Vnitřní závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 25 |
| Zapojení | G 1" |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.072 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.985 Kilogram |
| Objem | 1.37 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162508732 |
| Proposition 65 | No significant risk |