
Coupling and Bell Housing
180Z0441
APP 16-19+22, 电机支架尺寸: IEC 250, 1.57 in, 65 mm
180Z0441
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| CE 认证 | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Coupling Kit IEC 250/Ø550/Ø65 |
| Product line | 14 |
| REACH 候选清单物质 | No |
| UL 认证 | No |
| 产品描述 | Couplings and Bell Housings |
| 产品类型 | Coupling and Bell Housing |
| 产品系列 | Accessories |
| 传动轴直径 [in] | 2.56 in |
特性 | 值 |
|---|---|
| 传动轴直径 [mm] | 65 mm |
| 包含电池 | No |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 对于产品 | APP 16-19+22 |
| 应用 | Desalination |
| 描述 | Coupling Kit IEC 250/Ø550/Ø65 |
| 电机支架尺寸 | IEC 250 |
| 泵传动轴直径 [in] | 1.57 in |
| 泵传动轴直径 [mm] | 40 mm |
| 类型名称 | Coupling and Bell Housing |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 19.784 千克 |
| 净重 | 17 千克 |
| 容积 | 212.356 公升 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162678503 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |