BOCK, Heater, Capacity regulator
097B80764
null: 80764
097B80764
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 80764 |
| Material Description | Set-CR10 110V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| 产品名称 | Heater |
| 产品类型 | Capacity regulator |
特性 | 值 |
|---|---|
| 产品系列 | Compressors spare parts |
| 包含电池 | No |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 型号 | BOCK |
| 描述 | Set-CR10 110V AC |
| 电源 | 110V AC |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 600 公克 |
| 净重 | 600 公克 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162553732 |