BOCK, Motor component, Stator
097B80562
null: 80562
097B80562
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 80562 |
| Material Description | Set-stator 15kW D/S -fr.DK019 |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| 产品名称 | Motor component |
| 产品类型 | Stator |
特性 | 值 |
|---|---|
| 产品系列 | Compressors spare parts |
| 包含电池 | No |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 型号 | BOCK |
| 描述 | Set-stator 15kW D/S -fr.DK019 |
| 电源 | 230/400V 50Hz (280/460V 60Hz) |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 27.1 千克 |
| 净重 | 27.1 千克 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162554616 |