BOCK, Connector, Valve
097B70381
null: 70381
097B70381
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 70381 |
| Material Description | Shut-off valve ø12+1/2" CO2 |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| 产品名称 | Connector |
| 产品类型 | Valve |
| 产品系列 | Compressors spare parts |
特性 | 值 |
|---|---|
| 包含电池 | No |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 型号 | BOCK |
| 接口尺寸 [毫米] | 12 mm |
| 描述 | Shut-off valve ø12+1/2" CO2 |
| 连接尺寸 [in] | 1/2 in |
| 连接类型 | Soldering/welding |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 220 公克 |
| 净重 | 220 公克 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162558553 |