BOCK, Electrical component, Start unloader
097B08511
null: 08511
097B08511
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 08511 |
| Material Description | Set-start unl.SU81-4/5 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| REACH 候选清单物质 | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP 卷宗产品名称 | SET-START UNL_1 |
| SCIP 卷宗编号 | 535b499a-8b47-4aff-b755-5d2471b290da |
| 产品名称 | Electrical component |
特性 | 值 |
|---|---|
| 产品类型 | Start unloader |
| 产品系列 | Compressors spare parts |
| 包含电池 | No |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 型号 | BOCK |
| 描述 | Set-start unl.SU81-4/5 24V DC |
| 电源 | 24V DC |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 1.44 千克 |
| 净重 | 1.44 千克 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162582169 |