BOCK, Motor component, Kit
097B08102
null: 08102
097B08102
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 08102 |
| Material Description | 电机保护组件/MP10,AC 230V HH3-8 |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| REACH 候选清单物质 | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| SCIP 卷宗产品名称 | SET-CYLINDER_1 |
| SCIP 卷宗编号 | 4cc31238-2dc3-4f9e-a703-eb310999b508 |
| 产品名称 | Motor component |
特性 | 值 |
|---|---|
| 产品类型 | Kit |
| 产品系列 | Compressors spare parts |
| 包含电池 | No |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 型号 | BOCK |
| 描述 | Set-Motor Prot.Mp10,Ac 230V |
| 电源 | 230V AC |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 231 公克 |
| 净重 | 210 公克 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162583906 |