BOCK, Heater, Crankcase heater
097B08028
null: 08028
097B08028
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 08028 |
| Material Description | 油加热器组件/110-240V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| 产品名称 | Heater |
| 产品类型 | Crankcase heater |
特性 | 值 |
|---|---|
| 产品系列 | Compressors spare parts |
| 包含电池 | No |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 型号 | BOCK |
| 描述 | Set-Oils.Heat. 110-240V Ac |
| 电源 | 110-240V AC |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 110 公克 |
| 净重 | 100 公克 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162584378 |