
压力控制式水阀, CWR, 6 bar - 18 bar
061L5043
控制压力范围 [巴]: 6 - 18, 包装方式: 多包装, 每包数量: 15
061L5043
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kv 值 [立方米/小时] | 0.590 m³/h |
| Material Description | CWR Water Reg. Valve 803GLWQ3 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH 候选清单物质 | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP 卷宗产品名称 | WVS/WVTS |
| SCIP 卷宗编号 | f7d782f1-04df-4c40-bfe2-ea3a06dce79f |
| 产品名称 | 压力控制式水阀 |
| 产品类型 | CWR |
特性 | 值 |
|---|---|
| 产品系列 | 水调节阀 |
| 包含电池 | No |
| 包装方式 | 多包装 |
| 控制压力范围 [巴] [最大] | 18.00 bar |
| 控制压力范围 [巴] [最小] | 6.00 bar |
| 每包数量 | 15 pc |
| 类型名称 | CWR-803GLWQ3 |
| 连接尺寸 [in] | 3/8 in |
| 连接类型 | G |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 0.399 千克 |
| 净重 | 0.354 千克 |
| 容积 | 1.112 公升 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428270267 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |