Handwheel, AVR 350 A
148B4801
类型名称: AVR 350 A ANG, 包装方式: 单包装, 每包数量: 1
148B4801
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS 合规性 | Yes |
| Material Description | AVR 350 A ANG Shut-off valve Handwheel |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH 候选清单物质 | No |
| 中国 RoHS 合规性 | Yes |
| 产品名称 | Handwheel |
特性 | 值 |
|---|---|
| 产品类型 | AVR 350 A |
| 产品系列 | Spare parts, discont. products |
| 包含电池 | No |
| 包装方式 | 单包装 |
| 欧盟 RoHS 豁免条款 | No |
| 每包数量 | 1 pc |
| 类型名称 | AVR 350 A ANG |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 379 千克 |
| 净重 | 358 千克 |
特性 | 值 |
|---|---|
| 容积 | 720 公升 |
| EAN/UPC | 5702424492960 |