电动阀备件
009L6155
接口尺寸 [毫米]: 105, 所含部件: 1 个法兰, 包装方式: 单包装, 每包数量: 1
009L6155
产品规格
特性 | 值 |
|---|---|
| CE 认证 | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS 合规性 | Yes |
| Material Description | Flange set 4 in for OFB ASTM |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| 中国 RoHS 合规性 | Yes |
| 产品名称 | Flange set |
| 产品类型 | Spare part |
| 产品系列 | 电动阀备件 |
| 包含电池 | No |
| 包装方式 | 单包装 |
| 在 WEEE 范围内 | No |
| 审批 | cURus recognized |
特性 | 值 |
|---|---|
| 所含部件 | 1 个法兰 |
| 接口尺寸 [毫米] | 105 mm |
| 材料规格 | 低温铸钢 |
| 欧盟 RoHS 豁免条款 | No |
| 每包数量 | 1 pc |
| 法兰形式 | 方形 |
| 法兰设计 | 凹槽 |
| 用于产品 | OFB 80 |
| 类型名称 | Flange |
| 螺栓直径 | M16 x 90 mm |
| 连接尺寸 [in] | 4 in |
| 连接标准 | ASTM |
| 连接类型 | 铜焊接 |
一般规格
特性 | 值 |
|---|---|
| 毛重 | 5.235 千克 |
| 净重 | 4.42 千克 |
| 容积 | 5.161 公升 |
特性 | 值 |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255154754 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |