
Реле тиску, RT5A
017-506166
null: 4 - 17, Диференціал[бар]: 1.3, Функція контакту: SPDT, Функція скидання: Вручну макс., Тип підключення тиску: M, Розмір підключення тиску: 12 x 1.5, Тиск Штекер/Штекер: Зовнішн., Клас захисту корпусу IP: IP54, Макс. робочий тиск [бар]: 22
017-506166
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Реле тиску RT 5A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,2–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,2–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,2–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Диференціал[бар] | 1.30 бар |
| Диференціал[фунт/дюйм²] [Макс.] | 18.90 фунт на дюйм² |
| Диференціал[фунт/дюйм²] [Мін.] | 17.40 фунт на дюйм² |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 17.00 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | 4.00 бар |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Макс.] | 246.60 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Мін.] | 58.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 70 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 158 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Дозволи | CCCCECMIMEACLLC CDC EURO-TYSKLVDNKKRMRSRoHSRoHS, КитайTYSK |
| Електричне підключення | Нарізний кабельний ввід |
| Електричне підключення, штекер/штепсель | ВНУТРІШН. |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВЗахист від короткого замикання, плавкий запобіжник: 10А |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R11R12R123R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR507C |
| Кількість на формат упаковки | 15 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP54 |
| Макс. робочий тиск [бар] | 22.0 бар |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 320 фунт-сила на дюйм² |
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 25.0 бар |
| Макс. тиск випробування [фунт/дюйм² надл.] | 363.0 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | RT Presso_Diff.Presso |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | f62fe422-beda-433a-a602-740419c82c06 |
| Номінал контакту | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
| Опис продукту | Реле тиску |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Контактні системи |
| Примітки щодо підключення тиску | Врізне кільце, труба 6мм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір електричного підключення | 2xPg 13.5 |
| Розмір підключення тиску | 12 x 1.5 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт електричних характеристик | EN 60947-4/-5 |
| Стандарт електричного підключення | DIN 40430 |
| Стандарт підключення тиску | ISO 8434-1 |
| Тип підключення тиску | M |
| Тип продукту | RT5A |
| Тиск розриву [бар] | 88.0 бар |
| Тиск Штекер/Штекер | Зовнішн. |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Вручну макс. |
| Холодоагенти | R11R12R123R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR507CR717 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.86 Кілограм |
| Bага нетто | 0.75 Кілограм |
| Об'єм | 2.685 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428517478 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |