
Реле тиску, KPU2
060-5235
null: -0.2 - 5, Диференціал[бар]: 0.4 - 2, Функція контакту: SPST(NO), Функція скидання: Автоматичн., Тип підключення тиску: Гайка під пайку, Розмір підключення тиску: 1/4, Тиск Штекер/Штекер: ВНУТРІШН., Клас захисту корпусу IP: IP30, Макс. робочий тиск [бар]: 17
060-5235
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | KPU2 Pressure Switch M/10 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вказівки щодо використання | Not applicable for liquid line |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,5–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,7–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,75–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Диференціал[бар] [Макс.] | 2.00 бар |
| Диференціал[бар] [Мін.] | 0.40 бар |
| Диференціал[фунт/дюйм²] [Макс.] | 30.00 фунт на дюйм² |
| Диференціал[фунт/дюйм²] [Мін.] | 6.00 фунт на дюйм² |
| Діапазон регулювання | 6 inHg - 73 psig |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 5.00 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | -0.20 бар |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 50 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 122 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Довжина капіляр. трубки [дюйм] | 36 in |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 900 мм |
| Дозволи | CELVDRoHSc UL us UL873, CS C22.2 |
| Електричне підключення | Отвір |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВShort circuit prot, fuse: 16A |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R113R1234yfR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454CR455AR507AR513AR515B |
| Кількість на формат упаковки | 10 шт. |
| Клас захисту Nema (~) | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP30 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Класифікація UL | Yes |
| Коментарі щодо електричного підключення | Для зовнішньої трубної нарізі ½дюйма |
| Макс. робочий тиск [бар] | 17.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 250 фунт-сила на дюйм² |
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 20.0 бар |
| Макс. тиск випробування [фунт/дюйм² надл.] | 290.0 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Навк. Темп. Примітка | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Назва виробу в досьє SCIP | KPU Pressure Switch |
| Назва дозвільного файлу UL | E31024 |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | 2e0fe8e8-9c82-4015-8eaf-002748cf7fb1 |
| Номінал контакту | 144 A, 240 V ac24 A, 240 V acПостійний струм = 12 Вт пілотний режимFLA=24 A, 120 V acLRA = 144 A, 120 V ac |
| Опис продукту | Регулювання низького тиску |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Розмір електричного підключення | 7/8дюйма |
| Розмір підключення тиску | 1/4 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт підключення тиску | DIN 8912 |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип підключення тиску | Гайка під пайку |
| Тип продукту | KPU2 |
| Тиск Штекер/Штекер | ВНУТРІШН. |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPST(NO) |
| Функція скидання | Автоматичн. |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513AR515B |
| Холодоагенти | R113R1233zd(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.738 Кілограм |
| Bага нетто | 0.703 Кілограм |
| Об'єм | 1.151 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428063678 |
| Proposition 65 | Рак |