
Реле тиску, KP5
060-133466
null: 8 - 32, Диференціал[бар]: 3, Функція контакту: SPDT, Функція скидання: Вручну макс., Тип підключення тиску: Пайка, ODF, Розмір підключення тиску: 6мм, Тиск Штекер/Штекер: ВНУТРІШН., Клас захисту корпусу IP: IP30, Макс. робочий тиск [бар]: 35
060-133466
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Реле тиску KP 5 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Вказівки щодо використання | Not applicable for liquid line |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,5–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,7–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,75–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Диференціал[бар] | 3.00 бар |
| Диференціал[фунт/дюйм²] | 43.00 фунт на дюйм² |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 32.00 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | 8.00 бар |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Макс.] | 464.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Мін.] | 116.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 149 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Дозволи | BVCCCCECMIMDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDRINARMRSRoHS, Китайc UL us UL873, CS C22.2 |
| Електричне підключення | Гумовий кабельний ввід |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВShort circuit prot, fuse: 16A |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R113R1234yfR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454CR455AR507AR513AR515B |
| Кількість на формат упаковки | 32 шт. |
| Клас захисту Nema (~) | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP30 |
| Класифікація UL | Yes |
| Макс. робочий тиск [бар] | 35.0 бар |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 510 фунт-сила на дюйм² |
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 35.0 бар |
| Макс. тиск випробування [фунт/дюйм² надл.] | 510.0 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Навк. Темп. Примітка | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Назва виробу в досьє SCIP | KP Pressure Switch |
| Назва дозвільного файлу UL | E31024 |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | ec459161-9478-495c-870e-4ae0f13b89b4 |
| Номінал контакту | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Обладнання | Спеціальний роз'єм |
| Опис продукту | Реле тиску |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | М'який, довжина 80мм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Розмір електричного підключення | 6–14мм |
| Розмір підключення тиску | 6мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт підключення тиску | EN 1254-1 |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип підключення тиску | Пайка, ODF |
| Тип продукту | KP5 |
| Тиск Штекер/Штекер | ВНУТРІШН. |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Вручну макс. |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513AR515B |
| Холодоагенти | R113R1233zd(E)R1234yfR1234yzR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR454CR455AR507AR513AR515B |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.376 Кілограм |
| Bага нетто | 0.329 Кілограм |
| Об'єм | 1.281 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428832571 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |