
Реле тиску, KP1E
060-530266
null: -0.9 - 7, Диференціал[бар]: 0.7, Функція контакту: Однополюсний з перекидним контактом, золото, Функція скидання: Вручну мін., Тип підключення тиску: Пайка, ODF, Розмір підключення тиску: 1/4, Тиск Штекер/Штекер: ВНУТРІШН., Клас захисту корпусу IP: IP30, Макс. робочий тиск [бар]: 17
060-530266
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | KP1E Pressure Switch M/32 ATEX |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вказівки щодо використання | Not applicable for liquid line |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,5–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,7–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,75–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Група рідини | 1 |
| Диференціал[бар] | 0.70 бар |
| Диференціал[фунт/дюйм²] | 10.00 фунт на дюйм² |
| Діапазон регулювання | 27 inHg - 101 psig |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 7.00 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | -0.90 бар |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -20 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 104 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -4 °F |
| Дозволи | ATEX— кат. 3— зона 2CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDPEDRINARMRSRoHS, КитайcURus |
| Електричне підключення | Нарізний кабельний ввід |
| Електричне підключення, штекер/штепсель | ВНУТРІШН. |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВShort circuit prot, fuse: 16A |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R1234yfR1234ze(E)R1270R170R290R32R444BR454AR454CR455AR516AR600R600a |
| Категорія | IV |
| Кількість на формат упаковки | 32 шт. |
| Клас захисту Nema (~) | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP30 |
| Коментарі щодо електричного підключення | Металевий кабельний ввід |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. робочий тиск [бар] | 17.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 246 фунт-сила на дюйм² |
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 20.0 бар |
| Макс. тиск випробування [фунт/дюйм² надл.] | 138.0 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Навк. Темп. Примітка | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Назва виробу в досьє SCIP | KP KPI |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | 1b8fc5ed-65e2-48fc-8738-8cce613a9786 |
| Номінал контакту | Ci max: 0,5 nFIi max: 0,1 ALi max: 0,2 uHPi max: 1 WUi max: 30 V |
| Обладнання | Сильфонний стопор |
| Опис продукту | Реле тиску |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Розмір електричного підключення | Pg 13.5 |
| Розмір підключення тиску | 1/4 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт електричного підключення | DIN 40430 |
| Стандарт підключення тиску | EN 1254-1 |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип підключення тиску | Пайка, ODF |
| Тип продукту | KP1E |
| Тиск Штекер/Штекер | ВНУТРІШН. |
| Торговий текст ATEX | -20C<ta<+60CII 3G Ex ic IIB T6 Gc |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | Однополюсний з перекидним контактом, золото |
| Функція скидання | Вручну мін. |
| Холодильні агенти без оливи | R1234ze(E)R516A |
| Холодоагенти | R1234yfR1234ze(E)R1270R170R290R444BR454AR454CR455AR516AR600R600aR601R601a |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.4 Кілограм |
| Bага нетто | 0.364 Кілограм |
| Об'єм | 1.281 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428039635 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |