
Реле контролю рівня рідини, LLS/AKS 38 Retrofit, Стикове зварювання
148H3504
Тип з'єднання: Стикове зварювання, Клас захисту корпусу IP: IP67, Макс. робочий тиск [бар]: 28
148H3504
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Комплект для заміни AKS 38 з LLS 4000 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Група рідини | 12 |
| Діапазон температури [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури [°C] [мін.] | -50 °C |
| Діапазон температури [°F] [Макс.] | 149 °F |
| Діапазон температури [°F] [Мін.] | -58 °F |
| Дозволи | CMIMEACLLC CDC TYSK |
| Категорія | Art. 4, par. 3 |
| Кількість на формат упаковки | 1 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP67 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. робочий тиск [бар] | 28.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 406 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | LLS 4000 |
| Назва продукту | Реле контролю рівня рідини |
| Номер досьє SCIP | f384087f-4a0b-4bec-ad9c-0c98b49e47c7 |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір електричного підключення | Pg 11 |
| Розмір з'єднання [дюйм] | 1 in |
| Стандарт електричного підключення | DIN 43650 |
| Стандарт з'єднання | ASME B 36.10M SCHEDULE 80 |
| Тип з'єднання | Стикове зварювання |
| Тип продукту | LLS/AKS 38 Retrofit |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
| Холодоагенти | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 8.939 Кілограм |
| Bага нетто | 8.018 Кілограм |
| Об'єм | 15.822 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424285104 |
| Proposition 65 | No significant risk |