Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Поплавкове реле AKS38, ANSI DN20 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Liq. level switch accessories |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Група рідини | 12 |
| Діапазон температури [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури [°C] [мін.] | -50 °C |
| Діапазон температури [°F] [Макс.] | 149 °F |
| Діапазон температури [°F] [Мін.] | -58 °F |
| Дозволи | CMIMEACLLC CDC TYSK |
| Категорія | I |
| Кількість на формат упаковки | 1 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. робочий тиск [бар] | 28.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 406 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Реле контролю рівня рідини |
| Опис продукту | Поплавцевий перемикач |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Liq. level switch spare parts |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір електричного підключення | Pg 11 |
| Розмір з'єднання [дюйм] | 3/4 in |
| Стандарт електричного підключення | DIN 43650 |
| Стандарт з'єднання | ASME B 16.11 |
| Тип з'єднання | Зварювання врозтруб |
| Тип продукту | AKS 38 |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
| Холодоагенти | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 11.318 Кілограм |
| Bага нетто | 10.896 Кілограм |
| Об'єм | 26.391 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428242202 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |
