
Реле тиску, KPU16B
060-5254
null: -0.2 - 7.5, Регулювання праворуч [бар]Pe: 8 - 42, Диференціалліва сторона [бар]: 0.7 - 4, Перепад права сторона [бар]: 4, Функція контакту: SPDT+SPST(NO), Функція скидання, ліворуч: З МІНІМАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ПЕРЕЛАШТУВАННЯ
060-5254
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | KPU16B Pressure Switch M/10 |
| MWP ліворуч [бар] Pe | 17.0 бар |
| MWP ліворуч [фунт/дюйм² надл.] Pe | 250 фунт-сила на дюйм² |
| MWP праворуч [бар] Pe | 46.5 бар |
| MWP праворуч [фунт/дюйм² надл.] Pe | 675.0 фунт-сила на дюйм² |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вказівки щодо використання | Not applicable for liquid line |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,5–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,7–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,75–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Диференціалліва сторона [бар] [Макс.] | 4.00 бар |
| Диференціалліва сторона [бар] [Мін.] | 0.70 бар |
| Диференціалліва сторона [фунт/дюйм²] [Макс.] | 60.0 фунт на дюйм² |
| Диференціалліва сторона [фунт/дюйм²] [Мін.] | 10.0 фунт на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 50 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 122 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Довжина капіляр. трубки [дюйм] | 36 in |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 900 мм |
| Дозволи | CELVDPEDRoHSc UL us UL873, CS C22.2 |
| Електричне підключення | Отвір |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВShort circuit prot, fuse: 16A |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R113R1234yfR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR410AR422BR422DR438AR448AR449AR450AR452AR452BR454AR454CR455AR507AR513AR515B |
| Інша документація RoHS | Saudi Arabia RoHS |
| Кількість на формат упаковки | 10 шт. |
| Клас захисту Nema (~) | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP30 |
| Класифікація UL | Yes |
| Коментарі щодо електричного підключення | Для зовнішньої трубної нарізі ½дюйма |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Навк. Темп. Примітка | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Назва виробу в досьє SCIP | KPU Pressure Switch |
| Назва дозвільного файлу UL | E31024 |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | 2e0fe8e8-9c82-4015-8eaf-002748cf7fb1 |
| Номінал контакту | 144 A, 240 V AC24 A, 240 V acПостійний струм = 12 Вт пілотний режимFLA=24 A, 120 V acLRA = 144 A, 120 V ac |
| Опис продукту | Здвоєне реле тиску |
| Перепад права сторона [бар] | 4.0 бар |
| Перепад права сторона [фунт/дюйм²] | 60.0 фунт на дюйм² |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Регулювання ліворуч [бар]Pe [Макс.] | 7.50 бар |
| Регулювання ліворуч [бар]Pe [Мін.] | -0.20 бар |
| Регулювання ліворуч діапазон Pe | 6 inHg - 108 psig |
| Регулювання праворуч [бар]Pe [Макс.] | 42.0 бар |
| Регулювання праворуч [бар]Pe [Мін.] | 8.0 бар |
| Регулювання праворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Макс.] | 600.0 фунт-сила на дюйм² |
| Регулювання праворуч [фунт/дюйм² надл.]Pe [Мін.] | 100.0 фунт-сила на дюйм² |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Розмір електричного підключення | 7/8дюйма |
| Розмір підключення тиску | 1/4 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт підключення тиску | DIN 8912 |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип підключення тиску | Гайка під пайку |
| Тип продукту | KPU16B |
| Тиск Штекер/Штекер | ВНУТРІШН. |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPDT+SPST(NO) |
| Функція скидання, ліворуч | З МІНІМАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ПЕРЕЛАШТУВАННЯ |
| Функція скидання, праворуч | З МАКСИМАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ПЕРЕЛАШТУВАННЯ |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513AR515B |
| Холодоагенти | R113R1233zd(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR410AR422BR422DR438AR448AR449AR450AR452AR507AR513AR515B |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 1.029 Кілограм |
| Bага нетто | 0.983 Кілограм |
| Об'єм | 1.5 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428064002 |
| Proposition 65 | Рак |