
4-vägs reverserande ventil, STF-0301G
061L1208
061L1208
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 4 antal |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Innehåller batterier | No |
| Kap. R407CvidΔp:0,1bar(villk1)[kW] | 8.38 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,1bar(villk2)[kW] | 7.16 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 11.79 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 10.08 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,1bar(villk1)[kW] | 10.83 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,1bar(villk2)[kW] | 9.38 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 15.27 kW |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Kap. R410AvidΔp:0,2bar(villk2)[kW] | 13.24 kW |
| Köldmedium | R134aR22R404AR407CR410A |
| Kommentarer | REPLACE BY 061L1194 |
| Material Description | 4-WAY REVERSING VALVE 11,3KW |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgrupp | 4-vägs reverserande ventiler |
| Produktnamn | 4-vägs reverserande ventil |
| Produkttyp | STF |
| Spole | Nej |
| Sugledning, ansl.storlek [mm] | 16.15 mm |
| Typbeteckning | STF-0301G |
| Utsläppsansl., storlek [mm] | 12.95 mm |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.568 Kilogram |
| Nettovikt | 0.37 Kilogram |
| Volym | 1.744 Liter |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273572 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |