
4-vägs reverserande ventil, STF-0201G
061L1207
061L1207
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 3 antal |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Innehåller batterier | No |
| Köldmedium | R134aR22R404AR407CR410A |
| Kommentarer | REPLACE BY 061L1144 |
| Material Description | 4-WAY REVERSING VALVE 9,4KW |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgrupp | 4-vägs reverserande ventiler |
| Produktnamn | 4-vägs reverserande ventil |
| Produkttyp | STF |
| Spole | Nej |
| Sugledning, ansl.storlek [mm] | 12.95 mm |
| Typbeteckning | STF-0201G |
| Utsläppsansl., storlek [mm] | 9.70 mm |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.675 Kilogram |
| Nettovikt | 0.37 Kilogram |
| Volym | 5.363 Liter |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273589 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |