
4-vägs reverserande ventil, STF-0101G
061L1188
061L1188
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 45 antal |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Innehåller batterier | No |
| Kap. R407CvidΔp:0,1bar(villk1)[kW] | 4.27 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,1bar(villk2)[kW] | 3.65 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 6.01 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 5.14 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,1bar(villk1)[kW] | 5.52 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,1bar(villk2)[kW] | 4.78 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 7.79 kW |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Kap. R410AvidΔp:0,2bar(villk2)[kW] | 6.75 kW |
| Köldmedium | R134aR22R404AR407CR410A |
| Kommentarer | REPLACE BY 061L1206 |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0101G I/45 |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgrupp | 4-vägs reverserande ventiler |
| Produktnamn | 4-vägs reverserande ventil |
| Produkttyp | STF |
| Spole | Nej |
| Sugledning, ansl.storlek [mm] | 9.70 mm |
| Typbeteckning | STF-0101G |
| Utsläppsansl., storlek [mm] | 8.10 mm |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.282 Kilogram |
| Nettovikt | 0.282 Kilogram |
| Volym | 0.91 Liter |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273732 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |