
4-vägs reverserande ventil, STF-0401G
061L1152
061L1152
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 24 antal |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Innehåller batterier | No |
| Kap. R407CvidΔp:0,1bar(villk1)[kW] | 16.10 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,1bar(villk2)[kW] | 13.75 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 22.66 kW |
| Kap. R407CvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 19.37 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,1bar(villk1)[kW] | 20.81 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,1bar(villk2)[kW] | 18.03 kW |
| Kap. R410AvidΔp:0,2bar(villk1)[kW] | 29.35 kW |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Kap. R410AvidΔp:0,2bar(villk2)[kW] | 25.43 kW |
| Köldmedium | R134aR22R404AR407CR410A |
| Kommentarer | REPLACE BY 061L1209 |
| Material Description | 4-VÄGSVENTIL STF-0401G3 |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgrupp | 4-vägs reverserande ventiler |
| Produktnamn | 4-vägs reverserande ventil |
| Produkttyp | STF |
| Spole | Nej |
| Sugledning, ansl.storlek [mm] | 19.15 mm |
| Typbeteckning | STF-0401G |
| Utsläppsansl., storlek [mm] | 12.80 mm |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.841 Kilogram |
| Nettovikt | 0.78 Kilogram |
| Volym | 2.377 Liter |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273879 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |