
Electron. control accessories, EKA 183A, Accessory, Programming Key, EKC Controllers
084B8582
Förpackningsformat: Multipack, Antal per förpackningsformat: 35
084B8582
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 35 antal |
| Används för produkt | EKC Controllers |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Division | 25 |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Förpackningsformat | Multipack |
| Funktion | Programmeringsnyckeln |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Material Description | EKA 183A, Accessory, Programming Key |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| PFAS-halt [Ja/Nej] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Programmeringsnyckel |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Typbeteckning | EKA 183A |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.048 Kilogram |
| Nettovikt | 0.03 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.543 Liter |
| EAN/UPC | 5702428165976 |