
Electron. control accessories, EKA 163A, Display, Universal, EKC Controllers
084B8562
Förpackningsformat: Multipack, Antal per förpackningsformat: 30
084B8562
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 30 antal |
| Används för produkt | EKC Controllers |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Förpackningsformat | Multipack |
| Funktion | Universell display |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | EKA 163A, Display, Universal |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Display |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Typbeteckning | EKA 163A |
| Ytterligare information | Skruvplintar |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.046 Kilogram |
| Nettovikt | 0.036 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.152 Liter |
| EAN/UPC | 5702428087711 |