
Electron. control accessories, AK-UI55 6m Cable I-Pack
084B4198
Förpackningsformat: Industripack, Antal per förpackningsformat: 24
084B4198
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Antal per förpackningsformat | 24 antal |
| Används för produkt | AK-UI55 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Division | 25 |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Funktion | 6 m kabel för AK-UI55-displayer |
| Identisk produkt | 084B4079 |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Material Description | AK-UI55 6m Cable I-Pack |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| PFAS-halt [Ja/Nej] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Tillbehör |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Ytterligare information | 24 pieces |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.159 Kilogram |
| Nettovikt | 0.149 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.501 Liter |
| EAN/UPC | 5702424067960 |