
Electron. control accessories, AK-PS 250 STEP3 Accessory Power Supply, Power Supply
080Z0059
Förpackningsformat: Singelpack, Antal per förpackningsformat: 1
080Z0059
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Antal per förpackningsformat | 1 antal |
| Används för produkt | Power Supply |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Förpackningsformat | Singelpack |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Funktion | Strömtillförsel, 24V DC, 2,5A |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | AK-PS 250 STEP3 Accessory Power Supply |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Strömtillförsel |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Strömförsörjning [V] AC [Max] | 240 V |
| Strömförsörjning [V] AC [Min] | 100 V |
| Typbeteckning | AK-PS 250 |
| Ytterligare information | Storlek: 54 x 90mm |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.247 Kilogram |
| Nettovikt | 0.2 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.639 Liter |
| EAN/UPC | 5715162794777 |