
ERC 112
080G3397
Används för produkt: ERC 112, Förpackningsformat: Industripack, Antal per förpackningsformat: 81
080G3397
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 81 antal |
| Används för produkt | ERC 112 |
| Används för produktkommentar | ERC 112 m. JST-anslutning |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Funktion | ERC, komm.kabel för Prosa |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Kabellängd [m] | 3.500 m |
| Material Description | Comm.cable,VSD ,3.5m, IP |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | KABEL |
| Produkttyp | Tillbehör |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.118 Kilogram |
| Nettovikt | 0.062 Kilogram |
| Volym | 0.291 Liter |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428546256 |
| Proposition 65 | No significant risk |