
Electron. control accessories, ERS, Com. cable for RDI07, 3m, ver01, ERC Controllers
080G3385
Förpackningsformat: Industripack, Antal per förpackningsformat: 54
080G3385
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 54 antal |
| Används för produkt | ERC Controllers |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Funktion | ERS, komm.kabel för RDI07 |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Kabellängd [m] | 3.000 m |
| Material Description | ERS, Com. cable for RDI07, 3m, ver01 |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Plintanslutningsdon | 3-polig RAST2.5 kantkontakt |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | KABEL |
| Produkttyp | Tillbehör |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.131 Kilogram |
| Nettovikt | 0.124 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.437 Liter |
| EAN/UPC | 5702428438162 |