
Electron. control accessories, RSP 01, wire - 2000mm, Global, ERC Controllers
080G3373
Förpackningsformat: Industripack, Antal per förpackningsformat: 42
080G3373
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 42 antal |
| Används för produkt | ERC Controllers |
| CE-godkänd | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Funktion | Kabel RSP 01 |
| Godkännande | CECQCcURus |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Kabellängd [m] | 2.000 m |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | RSP 01, wire - 2000mm, Global |
| Matningsspänning [V] AC | 5 V |
| Matningsspänning [V] DC | 5.00 V |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Plintanslutningsdon | 3-polig RAST2.5 kantkontakt |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Spindel |
| Produkttyp | Tillbehör |
| UL-certifiering | Yes |
| Ytterligare information | 4,7K +/-20% motstånd |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 94.01 Gram |
| Nettovikt | 94 Gram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.562 Liter |
| EAN/UPC | 5702428441452 |