
MCX-serien
080G0082
Används för produkt: MCX-serien, Förpackningsformat: Multipack, Antal per förpackningsformat: 18
080G0082
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 18 antal |
| Används för produkt | MCX-serien |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Förpackningsformat | Multipack |
| Funktion | Anslutningssats, 2 m kabel |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Kabellängd [m] | 2.000 m |
| Material Description | ACCCNX Cable Wired forMCX06C 2m |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | KABEL |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Typbeteckning | ACCCNX |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.647 Kilogram |
| Nettovikt | 0.068 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 1.198 Liter |
| EAN/UPC | 5702428182515 |