
MCX-serien
080G0081
Används för produkt: MCX-serien, Förpackningsformat: Multipack, Antal per förpackningsformat: 36
080G0081
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 36 antal |
| Används för produkt | MCX-serien |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Förpackningsformat | Multipack |
| Funktion | Anslutningssats, 1 m kabel |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Kabellängd [m] | 1.000 m |
| Material Description | ACCCNX Cable Wired forMCX06C 1m |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | KABEL |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Typbeteckning | ACCCNX |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.341 Kilogram |
| Nettovikt | 0.034 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 1.045 Liter |
| EAN/UPC | 5702428182508 |