
MCX-serien
080G0075
Används för produkt: MCX-serien, Förpackningsformat: Multipack, Antal per förpackningsformat: 100
080G0075
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 100 antal |
| Används för produkt | MCX-serien |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Förpackningsformat | Multipack |
| Funktion | Anslutningskabel för gränssnitt: 1,5m |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Kabellängd [m] | 1.500 m |
| Material Description | ACCCBI Cable, U.I. 1.5m |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | KABEL |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Typbeteckning | ACCCBI |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 46 Gram |
| Nettovikt | 23 Gram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.195 Liter |
| EAN/UPC | 5702428171588 |