
Servisná súprava, DGS
080Z2819
Gas detecting sensor version: Strobe & Horn
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 080Z2822
080Z2819
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL Strobe & Horn |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] DC [max.] | 28.00 V |
| Napájacie napätie [V] DC [min.] | 9.00 V |
| Názov výrobku | Servisná súprava |
| Obsah batérie | No |
| Obsah PFAS [Áno/Nie] | No |
| Oddelenie | 25 |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Sensors spare parts |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Relatívna vlhkosť (RH) [%] [Max] | 95 % RH |
| Relatívna vlhkosť (RH) [%] [Min] | 0 % RH |
| Spotreba energie [A] | 0.04 A |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplotný rozsah [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplotný rozsah [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplotný rozsah [°F] [Max] | 158 °F |
| Teplotný rozsah [°F] [Min] | -4 °F |
| Typ výrobku | DGS |
| Verzia snímača na detekciu plynov | Strobe & Horn |
| Zariadenie | Vrátane tlačidla |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.25 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.2 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.767 Liter |
| EAN/UPC | 5702428802383 |