
Servisná súprava, DGS
080Z2822
Gas detecting sensor version: Strobe & Horn
080Z2822
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Material Description | Strobe and Horn |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] DC [max.] | 24.00 V |
| Napájacie napätie [V] DC [min.] | 12.00 V |
| Názov výrobku | Servisná súprava |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Sensors spare parts |
| Spotreba prúdu [mA] | 45 mA |
| Teplotný rozsah [°C] [max.] | 55 °C |
| Teplotný rozsah [°C] [min.] | -40 °C |
| Typ výrobku | DGS |
| Verzia snímača na detekciu plynov | Strobe & Horn |
| Zariadenie | Vrátane tlačidla |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 310 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 275 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 1.321 Liter |
| EAN/UPC | 5715162849484 |