
Regulátor kapacity, AK-PC 781
080Z0186
Funkcia: Regulátor s regeneráciou tepla, Napájacie napätie [V] AC: 24, Typ komunikácie: Rozšírenie vstupu/výstupu; LON RS485, Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 080Z0191
080Z0186
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 11 pc |
| Ďalšie informácie | Transkri., Rýchlosť, CO2, HP, Olej, HR |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 8 pc |
| Displej – možnosť | AK-MMIEKA 163BEKA 164BEKA 166 |
| Displej vpredu | Nie |
| Dodat. vstupy termostatov max. | 5 pc |
| Dodat. vstupy tlakových spínačov max | 5 pc |
| Dodatočné analógové vstupy max. | 5 pc |
| Dodatočné vstupy alarmu max. | 10 pc |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Regulátor s regeneráciou tepla |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Jazyk výrobku | ČínskyČeštinaDánčinaHolandčinaAngličtinaFínčinaFrancúzštinaNemčinaTaliančinaPoľštinaPortugalčinaRuštinaŠpanielčina |
| Klasifikácia IP krytia | IP10 |
| Konektory I/O max. | 120 pc |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL AK-PC 781, Pack Controller |
| Max. počet bezp. signálov komp. | 6 pc |
| Max. počet kompresorov | 8 pc |
| Max. počet rozširujúcich modulov | 11 pc |
| Max. počet ventilátorov | 8 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC | 24 V |
| Názov výrobku | Regulátor kapacity |
| Oblasť použitia | Regulácia výkonu |
| Osvedčenie | C-TICKCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 8.0 VA |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia kompresora/kondenzátora |
| Programovacie nástroje | AK-ST 500 |
| Regulácia kapacity ventilátora | Krok/Rýchlosť |
| Režim regulácie ventilátora | PI |
| Režim regulácie výkonu | PI |
| Režimvýkonu kompresora | Krok/Rýchlosť |
| Schválenie UL | Yes |
| Správa oleja | Áno, s CO2 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Typ komunikácie | Rozšírenie vstupu/výstupuLON RS485RJ45 (RS232) to PC/ Display |
| Typ regulácie kondenzátora | Tlak/Teplota |
| Typ regulátora | Regulátor kapacity |
| Typ výrobku | AK-PC 781 |
| Vlastnosti výrobku | v súlade s CO2Monitorovanie chýb kondenzátoraVrátane externej komunikácieTlak plavákového kondenzátoraFunkcia obnovenia teplaNúdzové vypínanie neprioritných obvodovZastavenie v nociOptimalizácia P0Ovládanie čerpadlaTrojcestný regulačný ventil |
| Vstup regulácie výkonu | Tlak/Teplota |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.934 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.645 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 6.248 Liter |
| EAN/UPC | 5702428463966 |