
Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky
080Z0054
Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 080Z0058
080Z0054
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Ďalšie informácie | Veľkosť: 54 x 90 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Napájanie 24 V DC, 1,5 Amp |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL AK-PS 150, Accessory, Power Supply |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 240 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 100 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Napájanie |
| Obsah batérie | No |
| Použité pre produkt | Power Supply |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
| Typové označenie | AK-PS 150 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 234 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 184 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.543 Liter |
| EAN/UPC | 5702428134385 |