
Programovateľný ovládač, 15 relé, MCX15B
080G0130
Funkcia: Programovateľný ovládač, Napájacie napätie [V] AC: 24, Typ komunikácie: CANBUS, Formát balenia: Priemyselný balík, Množstvo po formátoch balenia: 12
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G0130
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 Hmotnosť primárnej batérie kg | 0.003 |
| 1 SÚČTOVÁ hmotnosť primárnej batérie kg | 0.003 |
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 10 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 6 pc |
| Bzučiak | ÁNO |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 18 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 15 pc |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Programovateľný ovládač |
| Hodiny reálneho času | ÁNO |
| Identický produkt | 080G0090 |
| Klasifikácia IP krytia | IP40 |
| Kódové č. súpravy konektora | 080G0181 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL MCX15B Elect.Control 24V I/12 |
| Množstvo po formátoch balenia | 12 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC | 24.00 V |
| Názov výrobku | Programovateľný ovládač, 15 relé |
| Obsah batérie | Yes |
| Osvedčenie | CEGOST RUL |
| Označenie CE | Yes |
| Počet batérií | 1 |
| Príkon [W] | 12.0 W |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Programovateľné regulátory |
| Schválenie UL | Yes |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ alebo názov batérie | Lithium coin cell (CR1620) |
| Typ komunikácie | CANBUS |
| Typ výrobku | MCX15B |
| Typové označenie | MCX15B4500701 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Zahrnutá súprava konektora | Nie |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.766 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.624 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 4.531 Liter |
| EAN/UPC | 5702423285198 |