
Programovateľný ovládač, 20 relé, MCX20B
080G0059
Funkcia: Programovateľný ovládač, Napájacie napätie [V] AC: 24, Typ komunikácie: CANBUS; MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 8
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G0059
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 16 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 6 pc |
| Bzučiak | ÁNO |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 22 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 20 pc |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Programovateľný ovládač |
| Hodiny reálneho času | ÁNO |
| Identický produkt | 080G0146 |
| Klasifikácia IP krytia | IP40 |
| Kódové č. súpravy konektora | 080G0182 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | Deleted,MCX20B Elect.Contol 24V 2RS485 S |
| Množstvo po formátoch balenia | 8 pc |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC | 24.00 V |
| Názov výrobku | Programovateľný ovládač, 20 relé |
| Osvedčenie | CEGOST RUL |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [W] | 17.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Programovateľné regulátory |
| Schválenie UL | Yes |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Typ komunikácie | CANBUSMODBUS |
| Typ výrobku | MCX20B |
| Typové označenie | MCX20B4500960 |
| Zahrnutá súprava konektora | ÁNO |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.084 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.911 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 4.83 Liter |
| EAN/UPC | 5702428146906 |