
AVDS, PN 25, DN 15, 1 bar - 5 bar, Filet exterior, G 3/4 A, Versiunea de montaj: Tur
003H6667
AVDS PN25 15/3,2 1-5 filet tur/retur
003H6667
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă de circulație |
| Agent de lucru permis | Abur |
| Aplicație | Termoficare |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 25 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Descriere | AVDS PN25 15/3,2 1-5 filet tur/retur |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] | 15 mm |
| Dimensiune robinet | DN 15 |
| Dimensiuni racord | G 3/4 A |
| Factor de cavitație | 0.60 |
| Factor de cavitație 100% | 0.41 |
| Factor de cavitație 25% | 0.69 |
| Factor de cavitație 50% | 0.62 |
| Factor de cavitație 75% | 0.60 |
| Funcție | Regulator de reducere presiune |
| Funcție VSP - P | Da |
| Funcție VSP - Q | Nu |
| Funcție VSP - T | Nu |
| Grupă de produse | Regulatoare de presiune pe tur |
| Interval presiune diferențială [bar] [Max] | 10.00 bar |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Max] | 5.00 bar |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Min] | 1.00 bar |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Limitare debit | Nu |
| Material con vană DP | Material oțel inoxidabil No. 1.4122 |
| Material Description | AVDS PN25 15/3,2 1-5 filet tur/retur |
| Materialul carcasei vanei | Bronz roșu CuSn5ZnPb (Rg5) |
| Materialul membranei servomotorului | EPDM |
| Materialul scaunului vanei | Material oțel inoxidabil No. 1.4571 |
| Numărul de căi | 2 |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| PN alternativ VSP | 16 |
| Poziția tijei | Normal deschis |
| Presiune nominală [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Raport de scurgeri [% Kvs] | 0.05 |
| Reglare debit | Nu |
| Regulator de presiune | Regulator reductor de presiune |
| Setare presiune diferențială [Max] | 5.00 bar |
| Setare presiune diferențială [Min] | 1.00 bar |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 200 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip de setare | Adjustable |
| Tip produs | AVDS |
| Tipuri de conexiuni | Filet exterior |
| Valori Kv [m³/h] | 3.20 m³/h |
| Versiunea de montaj | Tur |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 4.204 Kilogram |
| Greutate netă | 4.204 Kilogram |
| Volume | 10.416 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421541883 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |