Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Accesorii produs | Liq. level switch accessories |
| Agent frigorific | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717 |
| Aprobare | CMIMEACLLC CDC TYSK |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 1 buc |
| Categorie | I |
| China RoHS exemption clause | No |
| Clasa carcasei | IP65 |
| Clauză de derogare RoHS UE | No |
| Conexiune electrică standard | DIN 43650 |
| Conformitate cu RoHS China | Yes |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes |
| Denumire produs | Comutator nivel lichid |
| Descrierea produselor | Comutator flotor |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conexiune electrică | Pg 11 |
| Dimensiuni racord [in] | 3/4 in |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Formatul ambalajului | Pachet unic |
| Grup de fluide | 12 |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
| Interval de temperatură [°F] [Max] | 149 °F |
| Interval de temperatură [°F] [Min] | -58 °F |
| Interval temperatură [°C] [Max] | 65 °C |
| Interval temperatură [°C] [Min] | -50 °C |
| Material Description | AKS 38 Float switch, FPT NPT DN20 |
| Presiune maximă de lucru [bar] | 28.0 bar |
| Presiune maximă de lucru [psig] | 406 psig |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Racord interior/exterior | Intern |
| Servisabil | Liq. level switch spare parts |
| Standard de conexiune | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | No |
| Tip de racord | NPT |
| Tip produs | AKS 38 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 10.965 Kilogram |
| Greutate netă | 10.038 Kilogram |
| Volume | 25.069 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428242189 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |
