
Elektroniczna regulacja urządzeń chłodniczych, ERC 101A
080G3133
Wejścia cyfrowe (DI) [szt.]: 1, Napięcie zasilania [V] AC: 100 - 240, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie pojedyncze, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 1
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Rekomendowany zamiennik: 080G3231
080G3133
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Display colour | Blue |
| Grupa produktów | Regulatory temperatury |
| Material Description | ERC 101, Blue LED, w/o Buzzer, Global |
| Miejsce stosowania | Witryna chłodnicza ze szklanymi drzwiami |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 240 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 100 V |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczna regulacja urządzeń chłodniczych |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | ERC 101A |
| Typ regulatora | Chłodnictwo komercyjne |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 2 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 1 szt. |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 1 szt. |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.093 Kilogram |
| Masa netto | 0.092 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.281 Liter |
| EAN/UPC | 5702428842396 |