
Czujnik temperatury, ETN, 6 m
080G2039
Funkcja: Czujnik mebla, Długość kabla [cal]: 239.22
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
080G2039
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kabla [cal] | 239.22 in |
| Długość kabla [m] | 6.000 m |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja | Czujnik mebla |
| Grupa produktów | Czujniki |
| Liczba zacisków [szt.] | 3 szt. |
| Material Description | ETN NTC-Sensor, 3000mm, 2%, Cabinet |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Czujnik temperatury |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 60 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | ETN |
| Zacisk złączki | Przyłącze krawędziowe RAST2.5 |
| Zastosowanie produktu | ERCETC |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.219 Kilogram |
| Masa netto | 0.17 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.875 Liter |
| EAN/UPC | 5702428492836 |