
Sterownik zespołu, AK-PC 651A
080G0336
Funkcja: 1 sprężarka i 1 skraplacz, Wejścia cyfrowe (DI) [szt.]: 22, Napięcie zasilania [V] AC: 24 - 230, Typ transmisji: MODBUS, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 8
080G0336
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brzęczyk | Brak |
| CE mark | Yes |
| Cechy produktu | BrzęczykBezpieczeństwo sprężarkiBezpieczeństwo temperatury gazu wylotowegoBezpieczeństwo wentylatoraZmienne ciśnienie skraplaczaFunkcja odzysku ciepłaBezpieczeństwo wysokiego ciśnieniaWbudowany wyświetlacz LCDOgraniczenie obciążeniaBezpieczeństwo niskiego ciśnieniaOptymalizacja nocnaOptymalizacja P0Zegar czasu rzeczywistegoBezpieczna temperatura zasysanych par |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACUAAprobata UL |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.38.18.3.1 |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dostarczany wraz z zestawem złączek | Tak |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Funkcja | 1 sprężarka i 1 skraplacz |
| Grupa produktów | Sterowanie sprężarką/skraplaczem |
| Język produktu | chorwackiczeskiduńskiholenderskiAngielskifrancuskiniemieckiwęgierskiwłoskipolskiportugalskiRumuniarosyjskiserbskihiszpańskiturecki |
| Material Description | AK-PC 651A Control 230V LCD 2SSR RS485 S |
| Miejsce stosowania | Regulacja wydajności |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 230 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 24 V |
| Nazwa produktu | Sterownik zespołu |
| Nr kat. złącza zestawu | 080G0404 |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 8 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Pobór mocy [W] | 15.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| SCIP dossier no. | 199e3317-c1b9-4d48-94a0-45825c46791f |
| SCIP dossier product name | AK-PC-7XX-651A-351 |
| Serwis | Brak |
| Sterowanie wydajnością wentylatora | Krok/prędkość |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Supply voltage [V] DC [max] | 230.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 40.00 V |
| Tryb regulacji wentylatora | PI |
| Tryb sterowania wydajnością | PI |
| Tryb wydajności sprężarki | Krok/prędkość/PWM |
| Typ produktu | AK-PC 651A |
| Typ regulacji skraplacza | Ciśnienie/temperatura |
| Typ transmisji | MODBUS |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ, oznaczenie | AK-PC 651A |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 16 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 22 szt. |
| Wejście sterowania wydajnością | Ciśnienie/temperatura |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 20 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 6 szt. |
| Zegar czasu rzeczywistego | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.057 Kilogram |
| Masa netto | 0.8 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 4.945 Liter |
| EAN/UPC | 5715162508541 |