
Sterownik programowalny, 20 przekaźników, MCX20B2
080G0331
Napięcie zasilania [V] AC: 24 - 230, Typ transmisji: 2xRS485 MODBUS; USB; CANBUS; ETHER, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie zbiorcze dla przemysłu, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 12
080G0331
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brzęczyk | Brak |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACUAAprobata UL |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dostarczany wraz z zestawem złączek | Brak |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Funkcja | Programmable controllers |
| Grupa produktów | Sterowniki programowalne |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | MCX20B2 Elec. Control, LCD, 2RS485, I |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 230 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 24 V |
| Nazwa produktu | Sterownik programowalny, 20 przekaźników |
| Nr kat. złącza zestawu | 080G0182 |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Pobór mocy [W] | 15.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkt identyczny | 080G0330 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| SCIP dossier no. | 0d76d8f7-2200-4154-bc0a-13f033795638 |
| SCIP dossier product name | MCX20B2 |
| Serwis | Brak |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Supply voltage [V] DC [max] | 230.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 40.00 V |
| Typ produktu | MCX20B2 |
| Typ transmisji | 2xRS485 MODBUSCANBUSETHERUSB |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ, oznaczenie | MCX20B2 |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 16 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 22 szt. |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 20 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 6 szt. |
| Zegar czasu rzeczywistego | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.821 Kilogram |
| Masa netto | 0.69 Kilogram |
| Objętość | 4.501 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162496299 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |