
Regulacja elektronicznym termostatem, ETC 1H3
077F1397
Funkcja: Standardowy termostat, Napięcie zasilania [V] AC: 230, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie zbiorcze dla przemysłu, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 120
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Rekomendowany zamiennik: 080N0015
077F1397
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Division | 25 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I7(a) |
| Funkcja | Standardowy termostat |
| Grupa produktów | Regulatory temperatury |
| In scope of WEEE | Yes |
| Liczba zacisków [szt.] | 6 szt. |
| Material Description | DEL ETC 1H3 El.Thermostat,230VStd.Sampl |
| Min. czas postoju [s] | 300 s |
| Min.czas pracy [s] | 300 s |
| Napięcie zasilania [V] AC | 230 V |
| Nastawa temperatury | Knob |
| Nazwa produktu | Regulacja elektronicznym termostatem |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 120 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| pokrycie | POWLEKANA PŁYTKA PCB |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Przyłącza pomocnicze | 5A (MK4,MK6) |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar styku płaskiego [mm] | mocowanie 6,3 x 0,8 mm |
| SCIP dossier no. | 4f1b5855-13f1-4bd1-94f4-60b28ef56617 |
| SCIP dossier product name | ETC 1H |
| Serwis | Brak |
| Sposób odtajania | METODA 2 |
| Strona ciepła - różnica [°C] | 1.0 °C |
| Strona ciepła - różnica [°F] | 33.8 °F |
| Strona ciepła - wyłączenie [°C] | 10.0 °C |
| Strona ciepła - wyłączenie [°F] | 50.0 °F |
| Strona zimna - różnica [°C] | 1.0 °C |
| Strona zimna - różnica [°F] | 33.8 °F |
| Strona zimna - wyłączenie [°C] | 0.0 °C |
| Strona zimna - wyłączenie [°F] | 32.0 °F |
| Styki pomocnicze, NO [szt.] | 2 szt. |
| Temperatura odtajania [°C] | 5.00 °C |
| Temperatura odtajania [°F] | 41.00 °F |
| Typ czujnika odtajania | 077F8750 - 8768077F8780 - 8798 |
| Typ czujnika temperatury | 077F8751 - 8769 |
| Typ produktu | ETC 1H3 |
| UL mark | Yes |
| Wartości znamionowe włącznika głównego | 16(16) A |
| Wrzeciono | Z ZATRZYMANIEM |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.069 Kilogram |
| Masa netto | 0.055 Kilogram |
| Objętość | 0.197 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428434966 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |