
Część zamienna, 042N Coil Type B; 018F Coil Type B; 018Z Cewka typu B, Wtyk przewodowy
042N1278
Typ produktu: Część zamienna, Zastosowanie produktu: 042N Coil Type B; 018F Coil Type B; 018Z Cewka typu B, Typ, oznaczenie: Wtyk przewodowy, Wtyk przewodowy
042N1278
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CE |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Forma połączenia elektrycznego | Forma A |
| Grupa produktów | Akcesoria do zaworów elektromagnetycznych |
| Kolor | Czarny |
| Maks. prąd pracy [A] | 16.00 A |
| Maks. rezystancja styków [mOhm] | 15 mOhm |
| Maks. wielkość przewodu [mm2] | 1.5 mm² |
| Material Description | Accessory Cable Plug IP65, EN175301-803 |
| Materiał listwy zaciskowej | PA66 + 25%GF |
| Materiał uchwytu kabla | PA66 + 25% GF |
| Materiał uszczelek | NBR |
| Napięcie zasilania [V] AC | 250 V |
| Nazwa produktu | Wtyk przewodowy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 100 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne, rozmiar | Pg 9 |
| Podłączenie elektryczne, standard | DIN EN 175301-803A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Średnica kabla [cal] [Maks.] | 0.24 in |
| Średnica kabla [mm] [Maks.] | 0.32 in |
| Średnica kabla [mm] [maks] | 8.0 mm |
| Średnica kabla [mm] [Min] | 6.0 mm |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Styki | 2 + PE |
| Supply voltage [V] DC | 250.00 V |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 90 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°F] | 194 °F |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -40 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°F] | -40 °F |
| Typ korpusu | Nieprzejrzysty |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ uszczelek | Płaski |
| Typ, oznaczenie | Wtyk przewodowy |
| Zastosowanie produktu | 018F Coil Type B018Z Cewka typu B042N Coil Type B |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.03 Kilogram |
| Masa netto | 0.03 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.034 Liter |
| EAN/UPC | 5715162295564 |